text: Mgr. Kateřina Kučerová - rozvojové poradenství
impulz cíle varianty identita tvorba integrace změny celistvost volba
homepage
ePoradna na Facebooku

Reference

  Na podzim 2015 jsem byla pozvaná Kateřinou Kučerovou k pohovoru a osobnímu setkání. Jednalo se o konkrétní nabídku pozice manažera logistiky ve společnosti ASEKOL a.s.

  Do zaměstnaneckého poměru a do oboru logistiky, v němž jsem měla bohaté zkušenosti, jsem se rozhodla vrátit po dlouhé, několikaleté pauze. Během této pauzy jsem se věnovala nejen výchově děti, ale zároveň i vlastnímu podnikání. Vše bylo řádně uvedeno v mém životopise, což by z jistého pohledu nemuselo být zrovna lichotivé. Obzvláště, když se jednalo o velice atraktivní a zkušenosti vyžadující pozici. I přesto mě paní Kučerová vyhodnotila jako zajímavého kandidáta a neváhala mě pozvat k osobnímu pohovoru.

  Při jednání na mě Kateřina působila velmi profesionálně, ale zároveň lidsky. Z hodinového pohovoru, který byl po mnoha letech mojí premiérou, jsem odcházela s pocitem velmi příjemné schůzky u dobré kávy J

  Prošla jsem úspěšně všechny kola pohovorů u budoucího zaměstnavatele, prošla jsem i zkušebním obdobím a teď je tomu právě rok, co jsem i firmy ASEKOL a.s. zaměstnaná. Práce mě velice baví, každý den se mohu těšit na fajn kolegy a podřízené, kteří spolu se mnou tvoří dokonalý team. Za vše mohu poděkovat paní Kateřině, která díky svým zkušenostem a empatii sobě vlastní ve mně v té době „mámě na plný úvazek“ viděla potenciál a vhodného kandidáta.

  Šárka Koháková, manažerka logistiky ASEKOL a.s.

 • osobní reference
 • firemní reference

OSOBNÍ REFERENCE

„Koučink jsem léta odsuzovala. Byla jsem si jista, že je to jen jakási obdoba psychologa. Ke Katce jsem šla na osobní doporučení a s tím, že si jen „odškrtnu" další pokus udělat něco se svým životem. Po prvním sezení jsem měla v hlavě chaos velkých myšlenek a dobrý pocit z Katky. Druhá a třetí hodina byla pro mne naprosto zlomová, čtvrtá a pátá mi pomohly posunout věci dál. Katka mi dokázala pomoct v oblasti partnerství, zaměstnání, seberealizace, sebevědomí, přístupu k lidem, k sobě. Je to profesionálka, která ví, co dělá a má evidentně obrovský cit pro věc." Romana K.

„Katka je pro mne vynikající a také velmi sympatická psycholožka, která mne vrátila do života. Říkala, že jsem si pomohl sám. Možná ano – ale bez ní bych to nedokázal. Pokud se mi někdy zase stane, že mi nebude nejlépe, budu rád, když mi opět pomůže. Za vše Vám moc děkuji." Jeroným H.

"Koncem loňského léta jsem k Vám chodil na konzultace. Hlavně kvůli totální ztrátě životní energie v kombinaci s chováním mé manželky, která dlouhodobě žije s jiným mužem (a já sám s dětmi). Na Vašich konzultacích jste mi dokázala vrátit (v podstatě jako jediná za všech lidí na světě) ztracenou energii a vlastně jste mne naučila lépe žít. Moc si toho vážím, stále na Vás nezapomínám a kdybych náhodou jednou psal knihu-životopis, určitě v něm budete. Za uplynulý rok jsem díky Vaší pomoci dokázal vystudovat jednu roční školu pro dospěláky i mít několik nových vztahů (nebo pokusů o ně) se ženami. K tomu mi "hrozí" významné povýšení v zaměstnání a dokázal jsem tam několik velkých úspěchů. Změnil jsem i své chování – nevím, jestli to je úplně dobře, ale chovám se teď trochu jako tvrdý manažer. V práci i ve vztazích – když vidím, že vztah nefunguje, končím jej. Dříve to bylo váhání a nevím a možná. Co mi bere energii a ubližuje, od toho jdu pryč. A výsledek vlastně funguje, protože se mi zvýšilo sebevědomí a tím i úspěch v práci i u žen. Nemám i nyní všechny dny jen skvělé, ale opakuji "díky Vám" se nedostávám do situace, v které jsem byl před rokem." Jaromír H.

„Při výběrovém řízení jsem postoupila do druhého kola, nadšení z úspěchu brzy vystřídal stres z toho, že budu muset projít nějakými psychotesty a Assessment centrem. S Katkou jsem si všechno mohla vyzkoušet, udělala jsem si pár testů a dotazníků a prošla si několik modelových situací. Hrála jsem roli obchodníka a pak i manažerku, která má hodnotit podřízeného. Nejdřív jsem si myslela, že taková nepřirozená hra nic neukáže, ale dostala jsem prospěšné rady na výběrové řízení i do praxe. Získala jsem větší klid a začala jsem si věřit, že to zvládnu. A zvládla. Děkuji za trénink!" Gabriela S.

„Z předchozích terapií jsem byla zvyklá, či spíše terapeuty nucená, se potkávat min. 1x týdně, i když třeba nebylo aktuálně žádné téma k řešení. Zde se setkáváme podle toho, jak se situace u mě momentálně vyvíjí, což mně maximálně vyhovuje. Líbí se mě i struktura jednotlivých sezení, tj. zamyšlení na začátku, co od sezení očekávám (což mě předem doma nebo alespoň po cestě z práce donutí se na chvíli zamyslet, co bych chtěla řešit / probrat), práce na daném tématu a závěrečné shrnutí. Výborné je také písemné shrnutí e-mailem, kterého si velice cením, protože člověk má tendenci zapomínat, kam se posunul a díky těmto písemným shrnutím, se můžu kdykoli vrátit a připomenout si pokroky :-). Také oceňuji, že mně vždy k danému tématu kladete ty správné otázky, u kterých se opravdu musím zamyslet a popřemýšlet o tom, co chci nebo ne, jak se věci vlastně mají a že si občas něco myslím vlastně jinak, než to ve skutečnosti je. O některých otázkách přemýšlím opakovaně i s odstupem." Michaela K.

Na podzim 2015 jsem byla pozvaná personální konzultantkou Kateřinou Kučerovou k pohovoru do agentury. Jednalo se o konkrétní nabídku pozice manažera logistiky ve společnosti ASEKOL a.s. Do zaměstnaneckého poměru a do oboru logistiky, v němž jsem měla bohaté zkušenosti, jsem se rozhodla vrátit po dlouhé, několikaleté pauze. Během této pauzy jsem se věnovala nejen výchově děti, ale zároveň i vlastnímu podnikání. Vše bylo řádně uvedeno v mém životopise, což by z jistého pohledu nemuselo být zrovna lichotivé. Obzvláště, když se jednalo o velice atraktivní a zkušenosti vyžadující pozici. I přesto mě paní Kučerová vyhodnotila jako zajímavého kandidáta a neváhala mě pozvat k osobnímu pohovoru. Při jednání na mě Kateřina působila velmi profesionálně, ale zároveň lidsky. Z hodinového pohovoru, který byl po mnoha letech mojí premiérou, jsem odcházela s pocitem velmi příjemné schůzky u dobré kávy J Prošla jsem úspěšně všechny kola pohovorů u budoucího zaměstnavatele, prošla jsem i zkušebním obdobím a teď je tomu právě rok, co jsem i firmy ASEKOL a.s. zaměstnaná. Práce mě velice baví, každý den se mohu těšit na fajn kolegy a podřízené, kteří spolu se mnou tvoří dokonalý team. Za vše mohu poděkovat paní Kateřině, která díky svým zkušenostem a empatii sobě vlastní ve mně v té době „mámě na plný úvazek" viděla potenciál a vhodného kandidáta.

Šárka Koháková, manažerka logistiky ASEKOL a.s.

FIREMNÍ REFERENCE

HVB Banka, Česká spořitelna, ČSOB, ČSOB Leasing, HYPO stavební spořitelna, Kooperativa, Procter&Gamble, O2, T-mobile, KPMG, Paramo, GlaxoSmithKline, Skanska, Metrostav, RERA, Moving Culture, Viscofan CZ, Tipsport, Sara Lee, CCC, Contours fitness, Nahoda, Economia, Nutricia, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Asekol, Economia, Asental, Ikea, Comap